معرفی کلینیک

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز زیبایی پوست و مو در تهران می باشد که انواع خدمات زیبایی از جمله کاشت مو، بوتاکس و تزریق چربی و انواع جراحی های زیبایی مانند رینوپلاستی، جراحی شکم، پلک و چانه انجام می شود.

این خدمات توسط بهترین پزشکان و جراحان زیبایی در کلینیک زیبایی ما انجام می گردد و شما با اطمینان خاطر می توانید نتیجه دلخواه خودتان را پس از عمل مشاهده کنید.خدمات زیبایی در کلینیک زیبایی ما از جمله جراحی زیبایی بینی، چانه و شکم و همچنین کاشت مو، و ابرو با بهتیرین قیمت و کمترین هزینه انجام می شود

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و کاشت مو در کشور عزیزمان ایران می باشد که با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ، در زمینه خدمات زیبایی از قبیل کاشت مو ، کاشت ابرو ، تزریق چربی ، کاشت مژه ، لیپوماتیک ، تزریق ژل ، بوتاکس ، کاشت ریش و جراحی بینی فعالیت می نماید . هدف اصلی کلینیک پوست و مو ارائه خدمات با کیفیت جهت احیاء سلامتی و جوانی و طراوت پوست و درمان کامل ریزش مو می باشد. لذا در این کلینیک پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاهها و بهترین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین زیبــایی و لاغـری روز دنیا بر طبـق اسـتاندارد هـــای مورد تایید FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان به کار گرفته می شود . پرسنل مجرب و کارآزموده در کلینیک پوست و مو با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و جدیدترین تکنیک های درمانی ، تحت نظارت پزشکان مطرح کشور و متخصصین حرفه ای پوست و مو، کاملترین خدمات را با هدف بهبودی کامل و رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی مراجعین گرامی ارائه می نمایند .
کلینیک فوق تخصصی پوست و موی با تمرکز تخصص و ارائه روش های منحصر به فرد تنها درشهر تهران خدمات خود را ارائه می دهد. کلینیک پوست و مو نهایت همکاری را به لحاظ اولویت زمانی و نوبت دهی ، پذیرش در روزهای تعطیل و هم چنین به لحاظ مالی با مراجعه کنندگان عزیزخواهد داشت.