کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

نگرانی های قبل از جراحی زیبایی بینی

23 اسفند ، 1397
گروه تحقیقاتی کلینیک
0 کامنت

چندین موضوع را می‌توان از نگرانی های قبل از جراحی بینی معرفی کرد که برای بسیاری از بیماران قابل اهمیت می‌ باشند. از مهم‌ترین آنها می‌توان به نتیجه نهایی و مشکلات تنفسی پس از جراحی اشاره کرد. هزینه جراحی نیز از مواردی است که جزء یکی از نگرانی‌های قبل از جراحی زیبایی بینی شناخته می شود.

هزینه جراحی از نگرانی های قبل از جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های رایج در جامعه است که افراد قبل و پس از آن با نگرانی های مختلفی همراه خواهند شد. در مطلب امروز در رابطه با نگرانی های قبل از جراحی بینی اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد تا بیشتر با این موارد آشنا شده و پاسخ سوالات خود را در این زمینه بیشتر جویا شوید. یکی از مهمترین نگرانی هایی که قبل از این جراحی بسیاری از بیماران با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند هزینه جراحی می‌ باشد.

این نکته را در ابتدا عنوان کنیم که بیمه به هیچ عنوان هزینه جراحی زیبایی بینی را پوشش نمی دهد و در برخی شرایط خاص به عنوان مثال عمل پولیپ بینی برخی از هزینه را تقبل کرده و پرداخت می‌ کند. با توجه به اینکه این نوع جراحی در حیطه جراحی‌های زیبایی قرار می‌ گیرد بیمار می‌بایست خود به فکر پرداخت هزینه جراحی بینی باشد. برای اینکه بتوانید از این نگرانی خلاص شوید توصیه می‌ کنیم که به دنبال یک متخصص با تجربه و با تعهد با هزینه جراحی کمتر بگردید که این موضوع می تواند شما را در این امر یاری رساند. در انتهای این بخش عنوان کنیم که به هیچ عنوان تخصص و تجربه پزشک مورد نظر را فدای هزینه کمتر جراحی بینی نکنید.

نتیجه جراحی از نگرانی های قبل از جراحی بینی

از دیگر نگرانی های قبل از جراحی بینی نتیجه نهایی جراحی است که برای بسیاری از بیماران به عنوان یک دغدغه مهم و اساسی به شمار می رود. بسیاری از بیماران در اولین مراجعه به پزشک و جراح سوالاتی در این زمینه پرسیده و جواب آن را جویا می‌شوند. به عنوان مثال بسیاری از مراجعه کنندگان به همراه خود تصویری ارائه می دهند که جراح مورد نظرشان می بایست بر اساس آن تصویر بینی آنها را جراحی نموده و یا نتیجه عمل را به تصویر مد نظری آن ها نزدیک نماید.

 یک جراح با تجربه و متخصص در این زمینه تمامی شرایط را مورد ارزیابی قرار می دهد و با بیمار یک جلسه به صورت کاملا رایگان مشورت می‌کند و نظرات خود را برای او بازگو می نماید. اگر یک بیمار بتواند خود را با شرایطی که دارد سازگار کند و خواستار یک نتیجه غیر واقعی و غیر دست یافتنی نباشد مسلماً از این موضوع که یکی از نگرانی های قبل از جراحی بینی است نیز خلاص خواهد شد. یک بیمار اگر به یک متخصص با تجربه در این زمینه مراجعه کرده باشد می تواند تمامی شرایط را به او بسپارید تا او بهترین گزینه را برای جراحی زیبایی بینی بیمار انتخاب نماید.

بیهوشی و مشکلات تنفسی از نگرانی های قبل از جراحی بینی

 از دیگر نگرانی های قبل از جراحی بینی که برای بسیاری از افراد به عنوان یک عامل استرس زا محسوب می شود بیهوشی است. بسیاری از افراد با این تصور که امکان به هوش نیامدن آنها پس از جراحی وجود دارد از انجام جراحی بینی منصرف شده و از این جراحی می گذرند. این نکته را بدانید که یک متخصص با تجربه در کنار یک متخصص بیهوشی می تواند شما را از این نگرانی مرتفع کند چرا که بی احتیاطی در انتخاب یک پزشک و جراح متبحر می‌تواند این نگرانی را برای شما دو چندان کند.

اگر انتخابی آگاهانه داشته باشید مسلماً در این زمینه هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. در کنار این مورد می توان به مشکلات تنفسی که بعد از جراحی برای بیمار ایجاد می شود نیز اشاره کرد. بسیاری از بیماران نگران این موضوع هستند که پس از عمل با مشکلات تنفسی شدید مواجه شوند که این موضوع نیز می‌تواند قبل از انجام عمل توسط متخصص برای بیمار کاملاً بازگو شده و مورد بررسی قرار گیرد. مشکلات تنفسی معمولا به دلیل کوچک کردن بیش از حد بینی و پره های آن ایجاد می شوند که اگر متخصص در این زمینه تجربه کافی نداشته باشد این مشکل نیز از نگرانی های قبل از جراحی بینی به شمار خواهد آمد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX