کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مهمترین نکات مورد توجه در جراحی پلک

09 تیر ، 1398
گروه تحقیقاتی کلینیک
0 کامنت

مهمترین نکات مورد توجه در جراحی پلک 

افراد می توانند با جدی گرفتن تمام نکات مورد توجه در جراحی پلک بهترین و موفق ترین عمل جراحی را داشته باشند و از این طریق بتواند به زیبایی سابق خود برسند. از مهمترین نکات مورد توجه در عمل پلک می توان به معتبر و حرفه ای بودن پرسنل کلینیک و پزشک معالج اشاره نمود. همچنین توصیه می شود که بیماران حداقل سن 35 را رد کرده باشند تا جراحی پلک با موفقیت بیشتری صورت بگیرد.

جراحی پلک

آیا شما نیز به دنبال حراجی پلک خود هستید؟ آیا از مهمترین نکات مورد توجه در جراحی پلک آگاهی کافی را دارید؟ از شما دعوت می کنیم که با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی را در این خصوص به دست بیاورید. در نظر داشته باشید که با گذشت زمان و بالا رفتن سن افراد شاهد افتادگی پلک در بسیاری از افراد هستیم که بی شک این افتادگی پلک چهره افراد را عبوس تر و پیرتر نشان خواهد داد و اگر شما نیز از این درد در رنج هستید می توانید با بهترین و معتبرترین مرکز جراحی زیبایی و سلامت در تماس بوده و راه های درمان را برای افتادگی پلک خود را جویا شوید. یکی از موثرترین راه برای درمان جراحی پلک، عمل جراحی می باشد به این گونه که افراد می توانند با انجام دادن یک عمل جراحی بسیار ساده از دوباره به زیبایی و جوانی خود دست پیدا کنند. البته بیماران بایستی در نظر داشته باشند که یک سری نکات مورد توجه در جراحی پلک وجود دارد که با رعایت کردن این نکات می توانند موفق ترین عمل را داشته باشند که درباره این موارد در بخش بعدی توضیحاتی ارائه شده است. امروزه پزشکان بسیار متخصص و با تجربه در این زمینه را نیز می توانیم در کلینیک های بسیار معتبر کشورمان مشاهده کنیم و با خیال راحت سلامتی چشمان و صورت خود را به دست آنها بسپاریم.

جراحی پلک و نکات مهم آن

 نکات مورد توجه در جراحی پلک

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، بیماران می توانند با رعایت کردن نکات مورد توجه در جراحی پلک، در کوتاه ترین زمان ممکن به زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنند. از مهمترین نکات مورد توجه در جراحی پلک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- فرد بیمار بایستی نظارت مداوم بر روی پد ه داشته و هر 24 ساعت یک بار آنها را تعویض کند.

- مصرف و نوشیدن انواع مایعات از مهم ترین گام های بعد از حراجی می باشد.

- برای برداشتن پدها بایستی نزد پزشک خود مراجعه کرد که قبل از آن مصرف قرص مسکن توصیه می شود.

- افراد ممکن است بلافاصله بعد از عمل، دید تاری داشته باشند که این امر بسیار طبیعی است و ممکن است تا چند روز بعد از عمل نیز دید شان تار شود.

- ایجاد تورم و التهاب در اطراف چشم بعد از عمل جراحی امر طبیعی است که اگر تا چند روز بعد از عمل رفع نشد می توان نزد پزشک خود مراجعه نمود.

- پدهای روی چشم باید همیشه مرطوب باشد و به همین جهت از دستورالعمل های پزشک خود به شکل جدی پیروی کنید.

همچنین در صورت مشاهده هرگونه خونریزی با پزشک خود در تماس باشید؛ و حداقل بیستی 35 سال را به اتمام رسانده باشید تا بتوانید جراحی پلک مورد نظر خود را داشته باشید.

جراحی پلک

عوارض مربوط به جراحی پلک

توجه داشته باشید که برخی از افراد در وهله اول دقت و توجه کافی را به خرج نبرده و زیبایی و سلامت خود را به دست افراد آماتور در این زمینه می سپارند که این امر نه تنها زیبایی آنها را تامین نکرده بلکه مشکلات بسیار ناگوار دیگری را نیز به وجود می آورد. از مهمترین عوارض مربوط به حراجی پلک می توان به خون ریزی، از دست دادن کل بینایی، کاهش دید، تار شدن دید، ایجاد التهاب های شدید در اطراف چشم و غیره اشاره کرد؛ که اگر در انتخاب کلینیک و پزشک خود دقت کنید میتوانید میزان این عوارض ها را نیز کاهش دهید.

عوارض جراحی پلک

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX