کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

لیفت پلک بدون جراحی امکان پذیر است

09 تیر ، 1398
گروه تحقیقاتی کلینیک
0 کامنت

لیفت پلک بدون جراحی امکان پذیر است 

برای لیفت پلک از روش بلفاروپلاستی غیر جراحی، یعنی از جراحی نرم با PlexR® استفاده می شود که یک نوآوری انقلابی و اختراع شده است و مرز جدید و هیجان انگیزی را در زمینه زیبایی شناسی پزشکی باز می کند. بیو فاروپلاستی غیر جراحی و بدون برش، بدون برداشتن پوست یا چربی اضافی و بدون اصلاح عضله دور شکاف پلک انجام می شود. این فرایند کمک می کند تا از تمام خطرات ذاتی مداخلات جراحی سنتی جلوگیری شود.  

روش  PlexR

PlexR®، دستگاهی است که پلاسما را تشکیل می دهد تا پوست اضافی را تحریک کند. این انرژی تنها بر روی سلول های سطحی پوست تحمیل می شود بدون اینکه تحت تاثیر بافت های عمیق قرار بگیرد، بنابراین بلافاصله پس از درمان، لیفت پلک به طور کاملا انعطاف پذیری  حرکت می کند.نتیجه این نوع از لیفت پلک ،کاهش فوری پوست اضافی در پلک بالا یا پایین و همچنین کاهش پوست اضافی در ناحیه خارجی اطراف چشم است. مزایا نیز بهبود خطوط  در گوشه چشم و گونه است.این تکنیک بلفاروپلاستی به عنوان "یک تکنیک پویا" تعریف شده است، زیرا بیمار را قادر می سازد از از باز کردن و بستن چشمهایشان در طول درمان لیفت پلک استفاده کنند. یک جلسه معمولا بیش از 30 دقیقه طول می کشد و بعد از 3 تا 7 روز، کراک های کوچک نقطه ای مانند کم کم از بین  خواهند رفت.با توجه به ماهیت و گسترش پوست و مناطق لیفت پلک، شما ممکن است بین 1 تا 3 درمان، از 4 تا 6 هفته فاصله نیاز داشته باشید.بیماران پس از درمان ممکن است بعضی از عوارض مانند تورم و درد در ناحیه تحت درمان را تجربه کنند. هر گونه پوسته باقی مانده در ظرف 7 روز ناپدید می شود.

لفیت پلک بدون جراحی

روش blepharoplasty  

 در طی روند جراحی پلک (همچنین به عنوان لیفت پلک یا بلفاروپلاستی نامیده می شود)، حاشیه پلک ها را کاهش می دهند و پوست اضافی را از پلک های فوقانی را برمی دارند. این عمل معمولا به دلایل زیبایی صورت می گیرد. لیفت پلک همچنین  یک راه موثر برای بهبود دید در افراد مسن است که پلک های افتاده بالای چشم  به دید آنها آسیب می رساند. این روش اغلب به همراه روش های دیگر مانند لیزر تزریق، تزریق پرکننده یا بالابر پیشانی انجام می شود. در روند بالا رفتن سن پوست، پوست به تدریج خاصیت الاستیک خود را از دست می دهد. کمبود الاستیسیته به علاوه کشش مداوم از جاذبه، سبب ایجاد پوست بیش از حد افتاده در پلک های فوقانی و پایین می شود.پوست بیش از حد در پلک پایین تر باعث ایجاد چین و چروک پوست می شود. در پلک های فوقانی، یک پوست اضافی از پوست می تواند بر روی مژه ها بیفتد و دید را مختل کند.

روش های لیفت پلک

بهترین کاندیدا برای جراحی پلک 

بهترین کاندیداها برای بهبود پلک چشم، افرادی هستند که در سلامت هستند و انتظارات واقعی دارند. اکثرا سن آنها 35 سال یا بیشتر است. با افزایش سن ممکن است چربی بیش از حد در زیر و زیر پلک ها جمع شود و باعث تضعیف ابروها، چروک های بالای پلک و پلک زیر  چشمی شما می شود.جراحی پلک می تواند زیبایی ظاهر شما را افزایش دهد و به اعتماد به نفس شما کمک کند. با این حال، ممکن است به نظر کاملا طبیعی برسد یا ساختار صورت شما تغییر ندهد. قبل از اینکه تصمیم به انجام عمل جراحی زیبایی داشته باشید، در مورد اهداف خود فکر کنید و آنها را با جراح خود در میان بگذارید. در نظر داشته باشید که جراحی افتادگی پلک بالایی می تواند حداقل پنج تا هفت سال دوام داشته باشد. از آنجایی که این عمل  یک نوع جراحی است که پلک ها را پاکسازی و اصلاح می کند و ممکن است شامل حذف پوست، عضلات و چربی های اضافی باشد. با مشورت با پزشک خود در نظر بگیرید که آیا این روش مناسب شما هست یا باید از روش های دیگری استفاده کنید.

روش ها جراحی پلک

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX