کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جوانسازی پوست دست با تزیق چربی

15 تیر ، 1398
گروه تحقیقاتی کلینیک
0 کامنت

جوانسازی پوست دست با تزیق چربی

امروزه تزریق چربی در زمینه زیبایی نقش بسزایی دارد؛ همچنین تزریق چربی علاوه بر زیبایی جنبه های مثبت دیگری را نیز دارا می باشد، که همین باعث محبوبیت بالای این روش شده است. تزریق چربی بیش از چندین دهه است که وارد عرصه پزشکی شده و تاکنون توانسته نظرات زیادی را به خود جلب کند و محبوبیت فراوانی را به دست آورد.

جوان سازی دست با تزریق ژل

تزریق چربی و جوانسازی پوست دست   

مسلما دست ها یکی از مهم ترین اعضای بدن بشمار می روند به همین دلیل است که زیبایی آنها برای ما بسیار حائز اهمیت می باشند؛ و اکثر خانم ها حساسیت زیادی به زیبایی دست هایشان دارند، اما متاسفانه این واقعیت وجود دارد که به مرور زمان و با بالا رفتن سن پوست دست ها شادابی خود را ار دست می دهند و چربی آنها به مرور تحلیل خواهد رفت و به همین دلیل است که همیشه به دنبال راهی برای حفظ شادابی و سلامت پوست دست می باشیم؛ که تزریق چربی به دست یکی از بهترین و موثرترین این راه ها می باشد زیرا تزریق چربی به زیر پوست باعث می شود تا مناطق خالی پوست پر شود و کلاژن سازی در زیر پوست انجام شود که همین امر سبب می شود تا پوست دست ها جوان تر و شاداب تر به نظر برسند و تیرگی و چروک آنها از بین برود.
تزریق چربی برای جوانسازی دست

مزایای و معایب تزریق چربی به دست

تزریق و پیوند چربی یکی از ایمن ترین و پرکاربرد ترین روش های جوانسازی و زیباسازی پوست می باشد که امروزه طرفداران زیادی را دارا می باشد و دلیل این محبوبیت بالا بدون شک بی خطر بدون و مزایای این روش می باشد که از مزایای تزریق چربی دست می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

زیبایی و جوانسازی پوست
ماندگاری بالا
چربی تزریقی از بدن خود فرد می باشد و کاملا بی خطر است
رفع چین و چروک های پشت دست
کم شدن برآمدگی ها رگ های دست 

لازم به ذکر است تا بدانید برای ماندگاری بیشتر چربی ها باید تا مدتی نکاتی را رعایت کنید و داروهایی را مصرف کنبد تا کبودی ها و علائم تزریق با سرعت بیشتری بهبود یابند زیرا بلافاصله بعد از تزریق پوست دست متورم و کبود خواهد شد.

معایب تزریق و پیوند چربی به دست:

بدون شک همه کارها و روش هایی که در جهت زیبایی انجام می شوند به دلایلی دارای معایب و یا عوارضی هستند که گاها قابل پیشگیری نیستند به همین دلیل ما باید قبل از انجام هرگونه کاری نسبت به عوارض آن کاملا آگاه باشیم تا تصمیمی آگاهانه تر بگیریم؛ عوارض جوانسازی دست با تزریق چربی به دست موارد زیر می باشد که به جرات می توان گفت که این عوارض فقط می توان به دلیل درست انجام نشدن کار به وجود می آیند:

داشتن حالتی نامنظم در چربی های تزریق شده و پشته پشته شدن آنها در پشت دست
ایجاد عفونت های کم یا شدید در برخی از موارد که می تواند به دلایل مختلف رخ دهد
جذب شدن زودهنگام چربی ها( ماندگاری بالای 5 یا 6 ماه می تواند نشان دهنده یک تزریق درست و بی عیب باشد)
بطور کلی می توان گفت که تزریق طبیعی به دست بهترین روش جوانسازی پوست دست می باشد.

تزریق چربی و ژل به دست

نحوه تزریق و جوانسازی چربی به دست

در این روش درمانی چربی مورد نیاز از بدن خود فرد استخراج و به دست ها تزریق می شود؛ این چربی ها ابتدا از طریق روش لیپوساکشن از نقاط پر چربی بدن همچون پهلو ها، شکم و یا .. استخراج و بعد از ایجاد تغییراتی چربی خالص آن را به صورت لایه لایه به  پوست دست تزریق می کنند تا کم کم پوست دست آن حالت ناخوشایند و لاغری خود را از دست بدهد و پوستی زیبا و شاداب جایگزین آن شود. این عمل زیباسازی سطحی بوده و نیازی به بستری شدن ندارد؛ اما مسلما به دلیل قابلیت بدن و جذب چربی ها باید هر از چندگاهی نسبت به تمدید یا ترمیم چربی ها اقدام نماییم.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX