کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تزریق بوتاکس به کف دست به چه منظوری انجام می پذیرد

23 مرداد ، 1398
گروه تحقیقاتی کلینیک
0 کامنت

چگونه و به چه علت به کف دست ها بوتاکس تزریق می کنند؟

یکی از عارضه هایی که افراد زیادی به آن دچار هستند تعریق بیش از حد کف دست و کف پا می باشد. با این حال مشاهده می شود که امروزه با تزریق بوتاکس به کف دست بسیاری از افراد در صدد برطرف نمودن این مشکل بوده و با این حال به طور کلی می توان گفت مهمترین علت بوتاکس کف دست درمان تعریق بیش از حد می باشد.

تزریق بوتاکس به کف دست

در کلینیک های پوست و جراحی پلاستیک امروزه خدمات بسیار متعددی ارائه شده که تزریق بوتاکس به کف دست یکی از انواع این خدمات می باشد. دقت داشته باشید یکی از مهمترین دلایل استفاده از بوتاکس در کف دست، عرق بیش از حد می باشد. علت های شایعی برای تعریق بیش از حد کف دست وجود داشته که مهمترین آنها بیماری های غددی و عصبی خاص بوده که طبیعتاً این امر می‌تواند برای افراد ناگوار باشد با این حال علاوه بر این که می‌توان جهت درمان این مشکل از دارو استفاده کرد بسیاری از افراد به دنبال استفاده از بوتاکس می باشند. دقت داشته باشید تزریق بوتاکس به کف دست با هدف کنترل تعریق بیش از حد بوده زیرا این امر می‌تواند باعث خجالت فرد مخصوصاً در رابطه های اجتماعی شود. لازم است بدانید تزریق بوتاکس علاوه بر کف دست در زیر بغل و کف پا نیز صورت می گیرد که در این مناطق نیز منجر به کاهش تعریق خواهد شد.

تزریق بوتاکس به کف دست

مزایای تزریق بوتاکس به کف دست

همانطور که ذکر شد یکی از مهمترین دلایل تزریق بوتاکس به کف دست جلوگیری از تعریق بیش از حد می باشد. با این حال می توان گفت مهم ترین مزیت استفاده از بوتاکس در کف دست، جلوگیری از تعریق است. همچنین لازم است بدانید با استفاده از بوتاکس کف دست نتايج بسیار رضایت بخشی به دست آمده که به طور حتم شما را راضی نگه خواهد داشت. این درمان هیچ گونه عوارض و مشکلاتی ندارد و می توان گفت این روش نسبتا ارزان است. به دلیل اینکه روش بوتاکس بسیار ساده و راحت بوده و دوره نقاهت به همراه ندارد افراد در هر شرایطی می توانند به راحتی تزریق بوتاکس در مطب را انجام بدهند. با این حال لازم به ذکر است که این روش منجر به جوان سازی پوست و جلوگیری از پیری پوست نیز شده زیرا تزریق بوتاکس موجب بازگشت حالت کشسانی شده و در نتیجه چین و چروک پوست از بین می رود. از طرفی با تحریک کردن کلاژن سازی، از پیری پوست جلوگیری به عمل می آورد.

ماندگاری بوتاکس در کف دست

یکی از سوالات شایع ای که افراد در هنگام استفاده از تزریق بوتاکس کف دست می پرسند این است که ماندگاری این تزریق چگونه می باشد. لازم است بدانید تاثیر تزریق بوتاکس جهت کم کردن عرق معمولاً ۶ تا ۹ ماه و در بعضی مواقع تا ۱۲ ماه طول می کشد؛ به طوری که اگر به پزشک با تجربه ای مراجعه کنید بدون اینکه هیچ گونه عوارضی متوجه بیمار شود میتوان در دفعات دیگر نیز تزریق را در کف دست, زیر بغل و یا کف پا انجام داد که این امر منجر می شود در چند سال بعد خودبخود بهبودی کامل در بیمار حاصل شود.

تزریق بوتاکس به کف دست

عملکرد بوتاکس کف دست

نحوه عملکرد عمل تزریق بوتاکس به کف دست به گونه ای بوده که با تزریق این ماده ارتباط اعصاب محرک و غده عرق قطع می شود و این امر در نواحی که تزریق صورت گرفته است منجر به مانع شدن از تعریق می‌شود. البته لازم است بدانید که پزشک مورد نظر باید نقاط تزریق بوتاکس را به درستی انتخاب کرده که این امر بسته به تخصص وی می باشد. هنگامی که بوتاکس جذب ماهیچه ها می شود این امر منجر به این شده که غدد عرق غیر فعال شده و در نتیجه خواسته افراد در این زمینه بر آورده می شود. حال با تمام این موارد لازم است بدانید که انتخاب جراح پلاستیک متخصص و پزشک مناسب جهت مراجعه برای عمل بوتاکس بسیار مهم است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX