کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

بهترین روش جراحی گونه چیست

27 شهریور ، 1398
تیم تحقیقاتی کلینیک
0 کامنت

بهترین روش جراحی گونه چیست و چگونه انجام می شود

با پیشرفت در علم جراحی همه افراد می توانند بعضی از مشکلات اندامی خود را بر طرف نمایند. جراحی های زیبایی از این گونه عمل ها است. ما در این مقاله بهترین روش جراحی گونه را بررسی می کنیم. اگر شما به جراحی زیبایی علاقه دارید می توانید با ما در این مقاله همراه باشید.

انواع جراحی های گونه

داشتن گونه های برجسته امروزه یکی از ملاک های زیبایی برای افراد است. برای همین است که بیشتر مردم به خصوص خانم ها خواهان گونه هایی برجسته هستند. برای همین این دسته از افراد به هر طریق ممکن حتی عمل جراحی سعی در داشتن گونه می کنند. متخصصین زیبایی داشتن گونه را برای افرادی که از چهره خود رضایت ندارند و یا صورت استخوانی دارند و یا دارای شکستگی در گونه هستند پیشنهاد می کنند. البته همه افراد می توانند تحت این عمل قرار گیرند.

روش جراحی گونه در بین افراد متفاوت است. اما در کل این عمل به 4 صورت امکان پذیر است.

 1. تزریق چربی
 2. تزریق ژل
 3. پروتز گونه
 4. جراحی گونه

آیا تزریق چربی بهترین روش جراحی گونه است

در این روش که متخصص زیبایی آن را انجام می دهد. از چربی بدن خود فرد استفاده می شود. این چربی می تواند از نقاط مختلف بدن فرد مانند: باسن، ران، و یا لگن برداشته شود. این مقدار چربی در یک عمل کوچک از محل مناسب برداشته شده و در مکانی سرد نگه داری می شود و در طی چند مرحله که به نظر متخصص بستگی دارد به گونه بیمار تزریق می شود. در این روش جراحی یعنی تزریق چربی به گونه فرد باید تحت عمل لیپوساکشن قرار گیرد تا چربی مورد استفاده برداشته شود و سپس از این چربی برای تزریق استفاده شود. این روش برای عمل گونه بیشترین طرفدار را در بین مردم دارد. زیرا از چربی خود فرد استفاده می شود و احتمال بروز حساسیت در این روش بسیار کم است.

روش های جراحی گونه

تزریق ژل یک روش جراحی گونه

تزریق ژل نیز مانند تزریق چربی است با این تفاوت که از مواد تجاری استفاده می شود. این مواد اگر از مواد درجه یک و برند استفاده شود می تواند برای بیشتر از یک سال هم دوام داشته باشد. این روش بسیار سریع و راحت است. در این روش جراحی گونه فرد با مراجعه به متخصص زیبایی به صورت سرپایی و در کلینیک مورد عمل قرار می گیرد. بعد از عمل نیز به برنامه کاری خود می پردازد. اما این نکته را به یاد داشته باشید که ممکن است بعضی از افراد به ژل مصرفی حساسیت نشان بدهند. و یا بعد از عمل تزریق ژل، ماده در زیر پوست حرکت کند و ناهمواری در روی پوست ایجاد کند.

استفاده از پروتز گونه

در بعضی از مواقع جراح اقدام به کاشت پروتز گونه می کند. برای کاشت پروتز گونه جراح یک برش در دهان فرد و یا در پشت پلک او می دهد. و بعد از کاشت پروتز این جراحت با چند بخیه بسته می شود.در این روش جراحی گونه باید دقت شود که گونه حتما در محل خود قرار بگیرد. و از پروتز مناسب استفاده شود. در بعضی از عمل های زیبایی بعد از پروتز گونه فرد از چهره و جای گونه جدید خود احساس رضایت نکرده است.

جراحی زیبایی گونه

جراحی استخوان گونه

استخوان گونه موجب مشخص تر شدن صورت می شود. این استخوان از کره چشم نیز محافظت می نماید. بعضی از افراد دارای صورت استخوانی و یا ناهنجاری در فک و صورت خود هستند. بعضی دیگر نیز به علت شکستگی در گونه دچار مشکلات می شوند. در این افراد جراح عمل برش استخوان را تجویز می نماید. جراح با برش بر روی صورت به ترمیم مشکلات می پردازد و گونه را برجسته می کند.

بهترین روش جراحی گونه کدام است

در تزریق چربی بیمار یک دوره نقاهت حدود 10 روز را می گذراند و به علت استفاده از چربی بدن فرد احتمال بروز حساسیت بسیار کم است. در تزریق ژل بیمار ممکن است از 1 تا 10 روز احساس ناراحتی کند اما اثر این تزریق مدت زمان کمتری نسبت به چربی ماندگاری دارد. استفاده از انواع پروتز گونه این حسن را دارد که سن شما را کم نشان می دهد و اگر استخوان های صورت شما ضعیف باشد آن ها را تقویت می کند. در برش استخوان علاوه بر هزینه بسیار زیاد و درد و ناراحتی بعد از عمل بیمار باید تا مدتی سر خود را بالا نگه دارد که ورم صورتش کم شود. اما در صورت استفاده از جراحی زیبایی برش استخوان نتیجه بسیار شگفت انگیز خواهد بود و اگر شما درد و ناراحتی آن را تحمل کنید جواب بسیار خوبی خواهید گرفت.

عمل زیبایی گونه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
خدمات مرتبط
 • جراحی گونه
  جراحی گونه
  جراحی زیبایی گونه و گونه گذاری با کیفیت را
  ادامه مطلب
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX