کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

لیفت سینه با پیوند چربی برای مادران پس از شیردهی

13 مهر ، 1398
تیم تحقیقاتی کلینیک
0 کامنت

نکات مهم برای لیفت سینه مادران پس شیردهی 

مادران پس از شیردهی و اوفتادگی و شل شدن سینه غالبا به فکر لیفت و جراحی سینه می افتند. پس از شیردهی قسمت بالای سینه صاف به نظر می رسد و این برای مادران اتفاق خوبی نمی باشد و آن ها دوست دارند سینه ها زیبای خود را داشته باشد.

چگونه جراحی پلاستیک می تواند شکل سینه را بدون کاشت به حالت اول برگرداند؟

لیفت سینه و تزریق چربی یک جایگزین عالی برای کاشت سینه می باشد. وقتی صحبت از شیردهی می شود، ترکیب سن و تغییر وزن می تواند بافت سینه را تغییر دهد و حالت بیضی شکل را در سینه ایجاد کند. قسمت بالایی سینه نیز حجم خود را از دست می دهد و بافت سینه در قسمت های بیرونی و تحتانی سینه می روند و حالت اوفتادگی و شل شدن سینه را در بر دارد.
لیفت سینه روشی است که باعث می شود سینه از حالت اوفتادگی و شل شدگی خارج شود و بافت سینه که در طی زمان در حال از بین رفتن می باشد، بازسازی می شود.

شیر دادن مادر به کودک

پیوند چربی همراه با لیفت سینه 

لیفت سینه ممکن است همراه با پیوند چربی یا به عنوان یک روش مستقل انجام شود. پیوند چربی شامل لیپوساکش شکم، ران، پهلو یا خط سینه گرفته شده و سپس به سینه منتقل می شود. پیوند چربی می تواند افزایش ظریفی در حجم سینه ایجاد کند و قسمت بالایی سینه که حجم خود را از دست داده را نیز پر کند. همچنین برخی از بیمار می تواند برای لپوساکشن از قسمت های پشت سینه یا زیر خط سینه برای از بین بردن چربی ها و استفاده از آن برای تزریق چربی به سینه استفاده کنند.

عمل لیفت سینه 

بسته به میزان اوفتادگی سینه برش ها در سینه ایجاد می شود که سه نوع برش داریم که عبارتند از :
برش دورانی یا periareolar incision که این روش برای اوفتادگی خیلی کم انجام می شود.
برش circumvertical که برای اوفتادگی حد متوسط انجام می شود.
برش inverted T incision که برای اوفتادگی های عمیق و بزرگ انجام می شود.
با هر سه روش نوک سینه و areola به بافت زیرین سینه متصل می شوندو هم چنین مجرای شیر به انتهای عصب سینه متصل می شود. ممکن است از دست دادن موقتی نوک سینه در این عمل انجام شود زیر اعصاب بافت در حال بازسازی هستند.

مراحل  مهم برای لیفت سینه 

قبل از هر کاری برای لیفت سینه به یک مشاور و متخصص جراح زیبایی مراجعه نمایید و همه نکات وعوارض ناشی و... را از آن ها به طور دقیق بپرسید. یک جراح خوب و یک کلینیک زیبایی معتبر را برای این کار در نظر بگیرید تا یک نتیجه عالی برایتان داشته باشد.

مادر و کودک

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX