کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تغییرات چهره بعد از جراحی بینی

09 تیر ، 1399
تیم تحقیقاتی کلینیک های جراحی زیبایی و پلاستیک
0 کامنت

بعد از جراحی بینی چهره چقدر تغییر خواهد کرد

تنفر از بینی شما یک چیز است، اما تغییر بینی شما ممکن است برای بعضی از افراد بسیار خطرناک به نظر برسد. اغلب اوقات ترس از اینکه بیماران پس از آن "مانند خودشان نباشند" باعث تردید در مورد روش های جراحی زیبایی بینی می شوند. به نظر می رسد که تقریباً خیلی خوب است که واقعیت داشته باشد که می توانید با یک بینی بخوابید و با دیگری بیدار شوید! مردم درباره بینی جدید شما چه خواهند گفت؟

در حالی که این دقیقاً صحیح نیست به خصوص با توجه به زمان ریکاوری، ایده تغییر چهره می تواند باعث خستگی عصبی شود. اگر رینوپلاستی را برای خود در نظر گرفته اید، شاید تعجب کرده باشید که چگونه جراحی می تواند ظاهر کلی شما را تغییر دهد. باید بیشتر درباره ی اینکه چگونه جراحی زیبایی بینی، ظاهر و سایر ویژگی های صورت را تغییر می دهد، بدانید.

به چه روش جراحی زیبایی بینی، چهره تغییر خواهد کرد

جراحی رینوپلاستی روی جنبه های زیبایی و کاربردی بینی تمرکز دارد، اگرچه اکثر قریب به اتفاق دلایل زیبایی شناختی به دنبال این روش هستند. با این وجود، نارضایتی از بینی شما به معنای این نیست که شما همچنین از سایر ویژگی های خود مانند چشم، گونه و لب خود ناراضی هستید. با این حال، بسیاری از بیماران جراحی زیبایی بینی از نظر جراحی ظاهری کاملاً متفاوت دارند، بنابراین می توان این فرض را تصور کرد که این بینی فقط بینی نیست که تحت عمل جراحی قرار گرفته باشد.

در واقعیت، عمل جراحی زیبایی بینی بطور انحصاری روی ساختار بینی، داخلی و یا خارجی انجام می شود، مگر اینکه بیمار و جراح پلاستیک صورت توافق کرده باشند که شامل جراحی های اضافی صورت مانند تقویت چانه یا صورت شود. عمل جراحی به شکل، طرح ریزی، ظاهر، اندازه و یا ترکیبی از این عناصر شانس می یابد تا به نتیجه مطلوب برسید. چشم ها، لب ها، گونه ها و چانه های شما از نظر ساختاری یکسان خواهند بود.

تغییر چهره بعد از انجام جراحی بینی

تغییر چهره بعد از انجام جراحی بینی

چرا بینی شما می تواند همه چیز را تغییر دهد

همانطور که گفته شد، بسیاری از بیماران تعجب می کنند که چرا تغییر بینی می تواند چنین تأثیر چشمگیری در ویژگی های اطراف بینی و حتی زیبایی بینی کلی صورت داشته باشد. در نظر بگیرید که بینی ویژگی اصلی چهره انسان است، ساختاری منحصر به فرد که از گونه ها، پیشانی و فک به جلو می رود تا ابعاد و تعریف را اضافه کند. از طرفی یک بینی می تواند شکل و ساختار خود را به شخص ببخشد، و صورت را برای چگونگی قرار گرفتن بقیه ویژگی ها در کنار هم تنظیم کند.

با توجه به این موقعیت یابی مهم، بینی می تواند هارمونی صورت هر مرد یا زنی را ایجاد کرده یا آن را بشکند. با بینی خیلی بزرگ یا کوچک، خیلی کج یا مستقیم، خیلی قلاب یا صاف، کل صورت تغییر خواهد کرد. تغییر بینی از طریق جراحی زیبایی بینی معمولاً به سایر ویژگی های صورت کمک می کند، حال که تعادل و هماهنگی صورت احیا شده است.

روش های انجام جراحی زیبایی بینی

روش جراحی زیبایی بینی با استفاده از دو نوع الگوی برش مختلف: جراحی بینی باز و بسته انجام می شود. در یک راینوپلاستی بسته، برش ها در داخل سوراخ بینی قرار گرفته اند و هیچ جای زخم قابل مشاهده ای در خارج ندارند. دامنه دسترسی با این رویکرد کمی محدود است، بنابراین کمتر انجام می شود. در یک جراحی زیبایی بینی از طرف دیگر برش اضافی بین سوراخ بینی در قسمت زیر بینی قرار می گیرد و امکان دسترسی بهتر به نوک بینی، قسمت های پایین و سوم میانی بینی وجود دارد. رویکرد جراح پلاستیک صورت شما در تغییراتی که می خواهید از طریق عمل جراحی به دست آورید بسیار متفاوت است. شما می توانید درباره نگرانی ها و تمایلات شخصی خود برای جراحی، با پزشک خود صحبت کنید.

روش های مختلف جراحی زیبایی

روش های مختلف جراحی زیبایی

در مورد جراحی زیبایی بینی برنامه ریزی کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی رینوپلاستی و آنچه می تواند برای شما انجام شود، می توانید با جراحان مشورت نمایید. آن ها می توانند دانش عمیق تری در مورد روند جراحی بینی به شما ارائه دهند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX