کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مناسب ترین جراحی سینه برای افراد مختلف کدام است

29 مرداد ، 1399
تیم تحقیقاتی کلینیک های جراحی زیبایی و پلاستیک
0 کامنت

بهترین جراحی سینه برای افراد مختلف

امروزه بسیاری از افراد به دنبال بهترین و مناسب ترین جراحی سینه برای خود هستند تا بتوانند به زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنند. شما نیز می توانید با این مقاله همراه بوده و اطلاعات جالبی را در مورد انواع روش های جراحی سینه به دست آورده و از این طریق بهترین روش را انتخاب کرده و آن را برگزینید.

جراحی سینه: مناسب ترین جراحی سینه

آیا شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین جراحی سینه برای درمان بیماری یا زیبایی خود هستید؟ آیا می دانید که هزینه های مربوط به هر یک از این روش ها کدام است؟ از شما دعوت می شود که مقاله و مطلب پیش روی خود را تا آخر همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در مورد جراحی سینه به دست آورید.

زیبایی اندام و رسیدن به تناسب اندام بسیار شیک و بی نظیر یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افراد به خصوص خانم ها در جهان می باشد. یکی از اصلی ترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از خانم ها را به سوی خود جذب کرده است، مناسب ترین جراحی سینه می باشد که از این طریق بتوانند انتخاب درستی را داشته و به تناسب اندام و زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنند.

سینه های خانم ها با گذشت زمان و به دلایل بسیار مختلف، ممکن است دچار افتادگی و یک سری از حالت های غیر طبیعی شود که در این صورت بهترین و مناسب ترین راه درمان جراحی می باشد و شما می توانید با توجه به نوع مشکل خود، یکی از مناسب ترین و بهترین روش ها را برای جراحی سینه خود انتخاب کرده و مشکلتان را رفع نمایید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع روش های جراحی سینه توضیحات و اطلاعات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

عمل زیبایی سینهبهترین روش جراحی سینه کدام است؟

انواع روش های جراحی سینه

اگر شما نیز به دنبال مهمترین و مناسب ترین جراحی سینه هستید، می توانید در وهله اول راجع به انواع روش های این مدل از جراحی ها اطلاعاتی را به دست آورده و از این طریق مناسب ترین راه را انتخاب کنید. از مهمترین این راه ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • بزرگ کردن سینه
 • کوچک کردن سینه
 • لیفت سینه
 • درمان سرطان سینه
 • خارج کردن توده های سرطانی

همانطور که مشاهده می کنید، یک سری از این جراحی ها مربوط به زیبایی سینه و برخی دیگر نیز متعلق به درمان بیماری های مربوط به آن می باشد و شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود، یکی از مناسب ترین و بهترین این روش ها را انتخاب کرده و سپس نزد بهترین و متخصص ترین پزشک در این زمینه مراجعه کنید. حتما توصیه می شود که برای انجام هرگونه جراحی سینه نزد بهترین و با تجربه ترین پزشکان مراجعه کرده و بهترین خدمات را برای خود به ارمغان آورید.

انواع روش های جراحی سینهانواع روش های جراحی سینه کدامند؟

لیفت سینه

امروزه پزشکان مناسب ترین جراحی سینه را بر اساس مشکل و بیماری، مراجعه کنندگان خود مشخص می کنند به طوری که لیفت نیز یکی از بهترین انواع روش های جراحی سینه بوده و شما می توانید برای برطرف کرن انواع افتادگی ها، چین و چروک ها و شل شدگی پوست سینه خود، استفاده از این روش فوق العاده را در اولویت های خود قرار دهید. لیفت سینه امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین روش های زیبایی می باشد که شما نیز می توانید در صورت احساس نیاز، این روش را انجام دهید.

نحوه انجام لیفت سینهلیفت سینه چگونه انجام می شود؟

آخرین مطالب تکمیلی کلینیک جراحی زیبایی و پلاستیک را در این بخش دنبال نمایید

بزرگ کردن سینه

یکی از مناسب ترین جراحی سینه، بزرگ کردن سینه می باشد که امروزه با استفاده از انواع پروتزها، می توانید سینه ها بسیار خوش فرم و بی نظیری را برای خود به ارمغان آورید. لازم است بدانید که جنس بسیاری از پروتزهای مورد استفاده در سینه ها را سیلیکون یا سالین شکل می دهد که پزشک معالج با توجه به نیاز و علاقه مندی بیمار خود، مناسب ترین پروتز را در سینه بیمار خود قرار داده و زیبایی بسیار باشکوهی را به ارمغان می آورد. برای این مدل از جراحی ها در زیر بافت سینه شکافی را ایجاد کرده و از این طریق جراحی را انجام می دهند. همچنین در نظر داشته باشید که هزینه های مربوط به این مدل از جراحی بسیار متفاوت می باشد چرا که ممکن است از سیلیکون های متعددی استفاده شود.

روش های مختلف جراحی سینهروش های مختلف جراحی سینه

کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه از دیگر و مهمترین و مناسب ترین جراحی سینه می باشد که برخی از خانم ها در سال های اخیر به دنبال آن هستند. بزرگ بود سینه در خانم ها عوارض بسیار بالایی را داشته و از لحاظ زیبایی نیز بسیار بد فرم به نظر می رسد. به همین جهت نیز بسیاری از خانم هایی که این مشکل را دارند، دوست دارند تا با استفاده از روش های صحیح، اقدام به کوچک کردن سینه های خود داشته باشند. در این مدل از جراحی نیز نوک سینه را به سمت بالا سوق می دهند تا زیبای سینه را نیز تضمین کرده باشند. شما نیز اگر از بزرگ بودن سینه های خود در رنج هستید، می توانید به راحتی با یک جلسه جراحی و یک سری از مراقبت ها و روش های نگهداری، به زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنید. 

مناسب ترین جراحی سینه

اگر دوست دارید تا با توجه به ناراحتی و مشکلی که دارید، مناسب ترین جراحی سینه را انتخاب کنید، می توانید در وهله اول نزد بهترین و با تجربه ترین پزشک متخصص در این زمینه بروید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. شما می توانید با اخذ مشاوره ها و راهنمایی های لازم از پزشک خود، یکی از بهترین روش های جراحی سینه را انتخاب کرده و به زیبایی و سلامت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
خدمات مرتبط
 • جراحی سینه
  جراحی سینه
  با بهترین جراح زیبایی سینه تهران مطمئن تری
  ادامه مطلب
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX