کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

هر آنچه که در مورد نتایج جراحی سینه باید بدانیم

29 مرداد ، 1399
تیم تحقیقاتی کلینیک های جراحی زیبایی و پلاستیک
0 کامنت

نتایج دراز مدت جراحی سینه

نتایج جراحی سینه به طور قابل ملاحظه ای به تخصص و تجربه پزشک مربوط وابسته است البته در این میان لازم است مراقبت های قبل و بعد از جراحی نیز به طور مطلوب در اولویت قرار گیرد. اگر به دنبال دسترسی به موفقیت در جراحی سینه هستید حتما مراکز معتبر و پزشکان متخصص را در این زمینه را هدف قرار دهید.

آشنایی با نتایج جراحی سینه

نتایج جراحی سینه در دراز مدت چگونه است؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهمترین نتایج جراحی سینه بپردازیم و اطلاعات جامعی در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. جراحی سینه می تواند به دلایل مختلفی انجام شود، گذشته از برخی از بیماری ها که نیاز به چنین جراحی هایی دارد، برخی از بانوان نیز به به منظور داشتن سینه های زیبا و جذاب ، اقدامات لازم برای جراحی سینه را در اولویت قرار می دهندولی آیا به کارگیری این روش ها هیچ گونه عوارضی ندارد. چگونه می توانیم عوارض احتمالی آنها را کاهش دهیم؟

برخی از بانوان به دلیل داشتن سینه های بزرگ و برخی دیگر نیز به منظور کوچک کردن سینه ها روش های جراحی را در پیش می گیرند. تردیدی نیست که جراحی های زیبایی هزینه بر است و اگر توسط افراد کم تجربه انجام شود، ممکن است خطرات بسیاری به همراه داشته باشد. تنها راه چاره مطلوب برای جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه خطر احتمالی این است که به مراکز و کلینیک های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از کیفیت کار انجام شده مطمئن باشید.

نتایج جراحی سینهجراحی سینه چه نتایجی را به همراه خواهد داشت

در دراز مدت جراحی سینه چه نتایجی را به همراه خواهد داشت

مراقبت بعد از جراحی سینه یکی از مهمترین اقداماتی است که باید مد نظر قرار گیرد زیرا هرگونه سهل انگاری در این زمینه می تواند به خسارت های مالی و جانی منجر شود. اگر چه جراحی سینه در برخی مواقع ممکن است نگران کننده به نظر برسد ولی بسیاری از افرادی که تاکنون با بهره مندی از کلینیک های معتبر این نوع از روش های زیبای و یا درمانی را در اولویت قرار داده اند، از نتایج به دست آمده نهایت رضایت را دارند.

گفتنی است که بی حسی سینه ها بلافاصله بعد از جراحی و البته در روزهای اولیه امری کاملا طبیعی است به همین دلیل حساس نباشید. بی حسی پستان به ویژه جزو مهمترین اتفاقات در پس از کوچک کردن سینه ها رخ می دهد. از سینه های خود راضی نیستید؟ با استفاده از روش های جراحی و البته برخی از روش های سنتی می توانید در زیبا شدن آنها گام موثری بردارید ولی در نظر داشته باشید که خطراتی همیشه موجود است مگر اینکه از به کارگیری روش های مطلوب و مراجعه به پزشکان متخصص در این زمینه آنها را مهار کنید.

نتایج جراحی سینه در دراز مدتنتایج جراحی سینه در دراز مدت

چه موقع جراحی سینه را در اولویت قرار دهیم؟

مواردی موجود است که پزشک مربوط پس از یک ارزیابی کلی تشخیص می دهد که جراحی مربوط باید انجام گیرد در چنین حالتی نیز نتایج جراحی سینه به دلیل بکارگیری روش های سودمند و کارساز معمولا رضایت بخش خواهد بود. از جمله مهمترین مواردی که بازسازی سینه امری اجباری است می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 • اگر فرد مایل باید که اندازه ی سینه خود را تغییر دهد.
 • اگر بافت سینه در اثر افزایش و یا کاهش وزن دچار تغییر باشد
 • اگر سفتی سینه در اثر عوامل مختلف تحت تاثیر قرار گیرد

جراحی سینه می تواند مزایای ویژه ای از جمله موارد زیر داشته باشد:

 • شکل سینه جوان و زیباتر خواهد بود
 • اندازه ی سینه به مقدار دلخواه تغییر خواهد یافت
 • به کارگیری روش های جراحی سبب ایجاد، تقارن در سینه ها خواهد بود

مواقع ضروری جراحی سینهمواقع ضروری جراحی سینه

آخرین مطالب تکمیلی کلینیک جراحی زیبایی و پلاستیک را در این بخش دنبال نمایید

بررسی جراحی سینه

قبل از جراحی سینه اطلاعات کاملی در مورد این روش توسط پزشک مربوط در اختیار شما قرار می گیرد. لازم است با دریافت راهنمایی لازم، به استرس های بی مورد پایان دهید زیرا همین استرس ها می تواند تا حد قابل ملاحظه ای روند و موفقیت نتایج جراحی سینه تحت کنترل قرار دهد. برای آماده شدن لازم است از کشیدن سیگار پرهیز کرده و اگر داروهای خاصی مصرف می کنید با پزشک خود در ارتباط بوده و روند و میزان آنها را به صورت مطلوب تغییر دهید.

استفاده از آسپرین و برخی از مکمل های گیاهی می تواند میزان خونریزی را در حین جراحی افزایش دهد به همین دلیل لازم است قبل از هر گونه اقدامی از مصرف آنها پرهیز کنید. حتما ارزیابی آزمایشگاهی و پزشکی را برای تشخیص شرایط موجود در اولویت قرار دهید.

جراحی سینه و نتایجی که به همراه داردجراحی سینه و نتایج ان در دراز مدت

 • آیا نتایج جراحی سینه می تواند عوارضی نیز به همراه داشته باشد؟

عوارض احتمالی این روش بیشتر مواقعی رخ می دهد که پزشک مربوط تخصص کافی نداشته باشد. از جمله مهمترین عوارض موجود می توان موارد زیر را نام برد:

 • با گذر زمان در اثر استفاده از پروتز ممکن است ظاهر سینه تحت تغییر قرار بگیرد
 • نیروی جاذبه پس از گذشت مدت زمان کافی می تواند شکل سینه ها را تغییر دهد

در چه صورتی نتایج جراحی سینه با موفقیت بیشتری همراه خواهد بود؟

 • سالم باشید
 • سیگار نکشید
 • انگیزه ی کافی برای جراحی را داشته باشید
 • مراقبت های قبل و بعد از جراحی را به خوبی دنبال کنید
 • افزایش و یا کاهش وزن سریع در یک بازه ی زمانی کم نداشته باشید

آیا شما کاندید خوبی برای جراحی سینه هستید؟

پاسخ به این سوال بسیار سخت است و باید پزشک مربوط بررسی های لازم را انجام دهد و با توجه به توقعات فرد نظر کلی ارائه دهد. شما می توانید برای دریافت مشاوره ی کامل در این زمینه با ما با شماره ای موجود در تماس باشید. ما مفتخر آن هستیم که به عنوان یکی از معتبرترین مراکز در این زمینه توانسته ایم در همه ی این سال ها رضایت کامل کاربران عزیزمان را به دست آوریم.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
خدمات مرتبط
 • جراحی سینه
  جراحی سینه
  با بهترین جراح زیبایی سینه تهران مطمئن تری
  ادامه مطلب
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX