کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

انواع مدل های تزریق ژل لب کدامند

20 مرداد ، 1400
گروه تحقیقاتی جراحی زیبایی
0 کامنت

استفاده از ژل لب برای افرادی که بنا به هر دلیل از شکل ظاهری لب خود احساس رضایت نمی کنند یا تمایل به داشتن لب های حجیم تر دارند، یک عمل زیبایی کم هزینه محسوب می شود. با انواع مدل های تزریق ژل لب و ویژگی های هر کدام بیشتر آشنا می شویم.

ژل لب

در بعضی از افراد لب ها به صورت قابل توجهی باریک است که باعث می شود تعادل مناسبی بین اجزاء صورت وجود نداشته باشد. معمولا برای ایجاد هماهنگی و افزایش حجم لب ها می توان از روش های مختلفی استفاده نمود. امروزه به دلیل سرعت و دقت بالایی که در عمل تزریق فیلرها وجود دارد، از این روش ها بیشتر استفاده می شود. فیلرها از جمله محصولات پرطرفدار در میان افراد هستند که استفاده از آنها با عوارض کمی همراه بوده و درصد موفقیت استفاده از آنها نیز بسیار بالا است. ژل لب به انواع مختلفی توسط متخصصین برای افراد در نظر گرفته می شود که بستگی بسیار زیادی به ویژگی های فردی و چهره افراد دارد.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

انواع مدل های تزریق ژل لب

شاید شما هم در چهره بعضی از افراد که از تزریق ژل لب برای افزایش حجم لب های خود استفاده نموده اند کمی ناهماهنگی مشاهده کرده باشید. این عدم تناسب بین اجزا صورت بعد از تزریق ژل لب به دلیل عدم توجه افراد به ویژگی های فردی و فیزیک صورت آنها است. از مهمترین نکاتی که در زمان انتخاب انواع مدل های تزریق ژل لب باید حتما مورد توجه افراد قرار بگیرد، نوع مدل ژل لب هماهنگ با چهره فرد است. با مشورت با متخصصین در این زمینه می توانید از انواع مدل های تزریق ژل لب که با ویژگی های صورت شما تناسب بیشتری دارد استفاده نمایید.

مدل قلبی تزریق ژل لب

بیشتر افراد برای تزریق ژل لب از مدل قلبی استفاده می نمایند. در این مدل لب ها بسیار برجسته و لب بالا به صورت قلب جلوه می نماید. البته توجه نمایید که این مدل بیشتر برای بانوان مناسب بوده و دوشیزگان بهتر است از انواع مدل های تزریق ژل لب که سن آنها را کمتر نشان می دهد، استفاده نمایند. نکته مهم در این مدل در این است که مدل قلبی بیشتر برای صورت های بیضی شکل مناسب بوده و جذابیت را در این نوع چهره افزایش می دهد.

ژل لب قلبی

ژل لب قلبی

مدل عروسک روسی

اگر تمایل به برجسته نمودن لب های خود دارید، اما از مدل قلبی زیاد رضایت ندارید، می توانید از مدل عروسک روسی که کمی کم حجم تر و صاف تر است استفاده نمایید. در این مدل لب ها کمتر به سمت بالا کشیده می شوند و ژل لب از قسمت اطراف لب ها تزریق و به سمت داخل لب می رود. استفاده از هیالورونیک اسید به این مدل از انواع مدل های تزریق ژل لب ماندگاری بیش از یک سال و نیم می دهد. اما توجه نمایید که باید مراحل ترمیمی و دوره ای را در فواصل 6 ماهه انجام دهید.

پرطرفدارترین مطالب را از دست ندهید!

ژل لب عروسک روسی

ژل لب عروسک روسی

مدل باربی از انواع مدل های تزریق ژل لب

این مدل بسیار مورد استقبال متقاضیان تزریق ژل لب قرار دارد. در این مدل که بیشتر بر روی لب پایین فرد صورت می گیرد، تزریق ژل باعث شکل دهی لب به صورت مستطیل می شود. بیشتر متخصصین این مدل تزریق ژل را برای هر نوع صورتی پیشنهاد نمی کنند زیرا تناسب و هماهنگی این مدل با هر نوع صورت بسیار کم بوده و امکان نارضایتی در فرد و تزریق مجدد ژل لب برای تغییر در مدل بسیار زیاد است.

ژل لب باربی

ژل لب باربی

مدل فانتزی تزریق ژل لب

اگر تمایل دارید که لب های شما بیشتر از حد متعادل برجسته و چشمگیر شود این مدل تزریق ژل لب برای شما مناسب است. اما توجه نمایید که برای ایجاد هماهنگی بیشتر لازم است که حتما تزریق ژل لب بر روی قسمت های دیگر صورت نظیر گونه ها و چانه نیز انجام شود. این کار باعث می شود تا مدل فانتزی لب ها با صورت متناسب تر و زیبایی بیشتری ایجاد شود.

ژل لب فانتزی

ژل لب فانتزی

مدل سوتی تزریق ژل لب

این مدل بیشتر برای افرادی مناسب است که فک بالایی در آنها کمی جلوتر از فک پایین است یا به اصطلاح دندان خرگوشی هستند. این افراد معمولا در زمان بسته بودن دهان بین لب های خود، دارای فاصله هستند. برجسته کردن لب ها در این افراد باعث می شود تا لب های حالت سوت زدن بگیرند و بین آنها یک فاصله کم ایجاد شود. البته برای افرادی که تمایل به استفاده از این مدل از انواع مدل های تزریق ژل لب را دارند متخصص با تجربه و مهارت خود فاصله مناسب را بین دو لب ایجاد می نماید.

ژل لب

ژل لب

مدل چاکدار تزریق ژل لب

ایجاد چاک بر روی لب پایین باعث زیبایی بیشتر خط خنده در صورت می شود. به همین سبب افراد زیادی تمایل به استفاده از این مدل تزریق ژل لب دارند. در این مدل تزریق ژل لب به گونه ای انجام می شود که در دو سمت لب ژل بیشتر و در قسمت میانی ژل کمتر تزریق می شود. در این صورت لب به صورت چاکدار جلوه می نماید. در بعضی از مواقع در صورتی که متقاضی از تزریق ژل لب و فرم دهی لب های خود احساس رضایت نکند از جراحی برای ایجاد این چاک بر روی لب استفاده می شود.

ژل لب چاکدار

ژل لب چاکدار

مدل طبیعی و مد گرد تزریق ژل لب

در بعضی از مواقع متقاضی تمایل به مدل دار کردن لب های خود نیست و تنها تمایل به حجیم تر کردن لب خود دارد. در این مدل با تزریق مقدار مناسبی از ژل لب حالت طبیعی لب ها حفظ و تنها کمی بر حجم آنها افزوده می شود. در مدل لب گرد نیز لب ها با تزریق ژل لب تقریبا به صورت گرد شکل دهی می شوند و لب بالا کمی حجیم تر از لب پایین فرد می شود.

با آشنا شدن با انواع مدل های تزریق ژل لب شما می توانید با انتخاب مدل مناسب به زیبایی چهره و لب های خود بیفزایید. اما توجه کنید که حتما قبل از انتخاب با یک متخصص متبحر و با تجربه مشورت نمایید. انتخاب بهترین و مجهزترین کلینیک زیبایی با کادر با تجربه نیز به شما در رسیدن به آرزوهایتان کمک زیادی می نماید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX