کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت

20 مرداد ، 1400
گروه تحقیقاتی جراحی زیبایی
0 کامنت

بسیاری از افراد هستند که از چین و چروک صورت خود ناراضی می باشند و تمایل دارند این خطوط را رفع کنند که بهترین روش برای این کار، تزریق ژل برای صورت می باشد. آشنایی با ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت سبب می شود بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید و خطوط صورت خود را به بهترین نحو از بین ببرید. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت خواهیم پرداخت تا آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشید و بهترین مارک را برای تزریق ژل انتخاب نمایید.

ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت

آشنایی با ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت مهم است و در این زمینه با متخصص پوست و مو می توانید مشورت بگیرید. معمولا بهترین مارک های ژل مربوط به نوع موقت می باشند، چون بعد از ۱ تا ۲ سال از بین می روند و این امکان برایتان ایجاد می شود که اگر تمایل داشتید، ژل خود را تعویض کنید. بهترین مارک ژل صورت با توجه به نوع پوست فرد مشخص خواهد شد و هر کدام از ژل ها با توجه به خصوصیاتی که دارند در نوع خود می توانند بهترین گزینه باشند. در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت و انتخاب آنها با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجرب مجموعه دریافت نمایید.

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

اهمیت آشنایی با ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت

اهمیت آشنایی با ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت از این نظر مهم است که تاثیرات زود هنگام را می توانید مشاهده کنید و گرفتار عوارض تزریق ژل نشوید. این ژل ها باید استاندارد باشند تا ضمن از بین بردن خطوط سطحی، خطوط عمیق را نیز از بین ببرند و حجم اولیه صورت را بازیابی کنند. هم چنین بسیاری از افراد هستند که پوست حساسی دارند، از این رو باید ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت را بدانند تا نوع مناسب پوست صورت خود را انتخاب کنند طوری که هم معتبر باشد و هم عوارض کمی داشته باشد.

اهمیت مارک ژل صورت

اهمیت مارک ژل صورت

فاکتورهای مهم برای تزریق ژل صورت

برای انتخاب بهترین مارک تزریق ژل صورت فاکتورهایی را باید در نظر داشت. این فاکتورها شامل مدت دوام، نوع فیلر و هم چنین بخش هایی از صورت است که قصد دارید ژل را در آنجا تزریق نمایید. سرعت تجزیه ای که بیمار در رابطه با فیلرها دارد نیز یکی از این فاکتورها به شمار می آید. مدت زمانی که فیلر باقی می ماند نیز به نوع و ضخامت فیلر بستگی دارد. هم چنین منطقه ای که فیلر را تزریق می کنید و نوع آن نیز بر مدت زمان باقی ماندن آن تاثیر گذار است.

اگر حرکت صورت در بخش هایی زیاد باشد فیلر زودتر از بین می رود. این ژل ها می توانند به لیفت ابروها بپردازند، فرم دهی استخوان گونه را انجام دهند، خط لبخند را محو کنند، دایره های که زیر چشم ایجاد می شود را رفع کنند و یا لب ها را برجسته کنند. از آنجا که برخی از این ژل ها مواد سازنده ای مشابه مواد طبیعی موجود در بدن دارند، موجب بروز واکنش های حساسیت زا نمی شوند. بعد از اینکه با ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت آشنا شدید، از طریق تماس با کارشناسان ما از خدمات تخصصی کلینیک می توانید استفاده کنید.

پرطرفدارترین مطالب را از دست ندهید!

ژل رستیلن یکی از بهترین مارک های ژل صورت

ژل رستیلن یکی از بهترین مارک ها برای ژل صورت است که انواع مختلفی دارد و ماندگاری و مزیت های آنها متفاوت است. از موادی که غیر حیوانی هستند به منظور ساختن این ژل استفاده شده است که مقدار اسیدهیالورونیک آن زیاد است. اثرگذاری این ژل بعد از تزریق بسیار بالا است و یکی از انواع آن رستیلن L است که ماندگاری ۴ تا ۹ ماهه دارد. ماندگاری رستیلن ریفاین ۱ سال، رستیلن دیفاین ۱ سال، رستیلن لیفت ۱ سال و رستیلن سیلک ۶ ماه است. این ژل در اغلب موارد برای این استفاده می شود که چین و چروک اطراف لب و دهان را از بین ببرد.

ژل صورت

ژل صورت

ژل ژوویدرم یکی از بهترین مارک های ژل صورت

علاوه بر زیبایی، سلامتی فرد نیز تحت تأثیر بهترین ژل تزریق در پوست می باشد. یکی دیگر از بهترین مارک های ژل صورت که پوست صورت را جوان می کند، ژوویدرم می باشد که اثرگذاری آن بسیار بالا و سریع است. از ویژگی های بهترین مارک تزریق ژل برای صورت کم عارضه بودن آن می باشد که این ژل نیز این خاصیت را دارا است. انواع مختلف این ژل ماندگاری های متفاوتی دارند که نوع وولبلا ۱ سال، اولترا پلاس ایکس سی ۱ سال، ولوما ۲ سال و ولور ۱ تا ۱.۵ سال ماندگاری دارند.

ژل ژوویدرم

ژل ژوویدرم

اثرگذاری تزریق ژل صورت

ژل های صورت محصولاتی مانند اسیدهیالورنیک، کلاژن و هیدروکسی آپاتیت هستند که فعالیت هایی که انجام می دهند شامل حذف یا کم کردن چین و چروک، زیاد کردن حجم لب و جایگزینی بافت خواهد بود. وقتی سن بالا برود، پوست صورت به طور طبیعی دچار افتادگی و چین و چروک می شود که بهترین راه حل برای حذف یا کاهش آنها استفاده از تژریق ژل صورت می باشد که اثرگذاری آن موقت و یا طولانی خواهد بود. این ژل را در چند نقطه از صورت تزریق می کنند تا اثر خود را اعمال کنند. وقتی تزریق ژل هایی مانند اسیدهیالورنیک در زیر چین و چروک ها صورت می گیرد با بازگشت حجم از دست رفته رو به رو خواهیم بود که نتیجه آن ایجاد ظاهری جوان تر می باشد. با گذشت زمان تجزیه اسید هیالورونیک رخ می دهد و چین و چروک دوباره نمایان می شود که در این موقع لازم است تا درباره تزریق ژل صورت بگیرد.

تزریق ژل صورت

تزریق ژل صورت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX