کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی

30 تیر ، 1401
گروه تحقیقاتی جراحی زیبایی
0 کامنت

دانستن ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی به افراد کمک می کند تا پس از پایان کار رضایت کاملی از مشاهده نتیجه آن داشته باشند. در حقیقت هر فرد باید قبل از انجام هر عمل زیبایی علی الخصوص جراحی بینی برای خود تمام زوایا و نتایج را مشخص کند. در این صورت به نحو احسن از هدف اصلی خود اطلاعات کاملی کسب خواهد کرد. این که شما تمام معیار های یک عمل موفق را بررسی کنید به شما کمک شایانی در دستیابی به هدف خواهد نمود. زیرا که این امر سبب می شود تا نمونه کارهای پزشک های متفاوت را بررسی کرده و مناسب ترین را انتخاب کنید. به همین منظور در این مقاله با کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان همراه باشید تا بیشتر از این ملاک ها بدانید و اطلاعات خود را کامل کنید.
ملاک های موفقیت جراحی بینی

عمل جراحی بینی

قبل از آن که از ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی بدانید بهتر است آشنایی مختصری با ماهیت این عمل داشته باشید. روزانه افراد بسیاری برای جراحی بینی خود تن به این اقدام زیبایی می دهند. عمدتا همه آن ها از عدم داشتن زیبایی رنج نمی برند بلکه برخی افراد به دلیل سایر موارد همچون پولیپ بینی، رفع شکستگی ها و ... برای این عملکرد زیبایی، تغییر تیغه اصلی بینی و ... اقدام می کنند.

در جلسه معارفه تمام نیاز و هدف خود را برای پزشک گفته و بررسی می شود که چه سبکی برای آن ها بهترین کاربرد را خواهد داشت. نکته ویژه آن جاست که می توانید قبل از عمل از طریق تصاویر نرم افزاری شاهد پایان کار نیز باشید. این اتفاق کمک شایانی در تصمیم گیری درست به شما خواهد نمود.

ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی

اکنون که مختصر با عمل بینی آشنا شدید؛ وقت آن است تا از معیار های عمل موفق بینی نیز بیشتر بدانید. در ذیل به معرفی چند مورد مهم و ضروری که به شما در رسیدن به یک عمل رضایت بخش کمک می کند بیشتر آشنا خواهید شد.

ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی

تنفس آسان بعد از عمل جراحی بینی

یکی از مهم ترین ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی که باید به آن توجه ویژه ای داشت، بررسی راه های تنفسی است. قبل از عمل راه های تنفسی فرد از بینی باید توسط تمام ابزار های ضرورری بررسی شود و ابتدا مشکلات راه های تنفسی برطرف شود سپس برای جراحی های زیبایی آن اقدام نمود. متاسفانه بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن این مورد توسط پزشک بعد از عمل برای تنفس خود دچار مشکلات بسیار شده اند. پس توجه به این نکته در قدم اول امری ضروری و حیاتی است.

زیبایی چهره؛ مهم ترین ملاک موفقیت عمل بینی

زیبایی چهره خود را قبل از عمل بررسی کنید. ابدا فکر نکنید که در برخورد با مخاطب نظر ها به سمت بینی جلب می شود. خیر مهم ترین رکن اصلی صورت شما چشم هایتان است. طرح بینی باید به گونه ای انتخاب شود که همخوانی کامل در صورت شما رخ دهد. از انتخاب های غلطی که به چهره شما نمی آیند و صرفا چون مد روز هستند به شدت دوری کنید. زیرا پس از مدتی شما را دل زده خواهد نمود.

زیبایی چهره؛ مهم ترین ملاک موفقیت عمل بینی

تقویت اسکلت بینی

از دیگر ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی می توان به استفاده کردن از روش های تقویت اسکلت بینی اشاره نمود. این امر سبب حمایت از بافت های نرم بینی می شود. در این روش بافت های پیوندی تقویت شده و سبب زیباتر شدن نوک بینی فرد می شود. به همین منظور از مهم ترین معیار های این عمل واقع شده است.

تغییر نوک بینی بدون برداشتن غضروف

یکی دیگر از ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی این است که امروزه در روش های جراحی بدون برداشتن غضروف، نوک بینی را تغییر شکل می دهند و در نهایت پهنای نوک بینی کاهش پیدا می کند.

از بین رفتن افتادگی نوک بینی

با انجام روش ها و مراحل تقویتی افتادگی نوک بینی نیز برطرف می شود.  لازم به ذکر است که این اتفاق با افزودن پیوند های ستونی غضروفی برای پایه بینی انجام می گردد.

علاوه بر موارد فوق، ملاک های دیگری برای موفقیت عمل بینی وجود دارد که عبارتند از:

  • از یاد نبرید که اگر انحناء و قوس بینی در پشت آن طبیعی باشد رعایت اصول اصلی به خوبی انجام شده است.
  • اگر آنالیز توسط پزشک و جراح به درستی صورت بگیرد شما از داشتن یک نتیجه عالی بعد از عمل بهره مند خواهید شد. پس در انتخاب پزشک خود دقت کافی را به خرج دهید.
  • در صورتی که متقارن بودن سوراخ های بینی به درستی انجام شده باشد شما یکی از ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی را به خوبی کسب کرده اید.
  • در نهایت اگر اندازه، شکل، ترکیب بندی با سایر اجزا صورت به خوبی انجام شده باشد می توان گفت این عمل برایتان موثر بوده و تمام ارکان به خوبی توسط پزشک اجرا شده است.
  • یکی از مهم ترین عواملی که می تواند سبب تاثیر مهم ترین نتایج برای افراد شود، رعایت صحیح از اقدامات و نکات مهم پس از عمل در دوره نقاهت فرد است. اگر به تمام مواردی که پزشک برای شما گوشزد نموده است به خوبی عمل کنید قطعا بهترین ترتیب اثر را برای نتیجه عمل خود داده اید. می توانید تمام سوالات و نکات مهم را قبل و بعد از عمل از پزشک خود دریافت کنید.
  • یکی از جدیدترین روش هایی که امروزه برای افراد به کار می رود حذف بافت اضافی بینی و افزوده نمودن آن به دیگر قسمت ها می باشد این امر به خوبی سبب سازگاری شده و بازسازی خوبی را برای فرد به همراه دارد.
  • استفاده صحیح از چسب بینی در بعد از عمل یکی از مهم ترین ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی برای شما می باشد. زیرا که چسب سبب کاهش تورم و شکل گیری فرم مناسب برای افراد است.

ملاک موفقیت عمل بینی

کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان

در این مقاله سعی شد به معرفی کامل از ملاک های اصلی موفقیت عمل بینی پرداخته شود. اکنون همه شما می دانید اگر، چه معیار هایی برای عمل بینی تان پیاده سازی شود از یک عمل موفق بهره مند شده اید. کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان نیز مفتخر است تا با رعایت تمام اصول و ملاک ها برای شما عمل جراحی بینی را به نحو احسن انجام دهد. از یاد نبرید که در این مجموعه با استفاده از جدید ترین متد روز دنیا خدمات دیگر همچون؛ جراحی زیبایی شکم، سینه، گوش، جوانسازی پوست، لیفتینگ صورت، کاشت مو، تزریق ژل و بوتاکس و ... برای مراجعه کنندگان محترم قابل ارائه می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX