کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در کلینیک زیبایی چه کارهایی انجام میشود

29 مرداد ، 1401
گروه تحقیقاتی جراحی زیبایی
0 کامنت

خدمات کلینیک زیبایی چیست؟ در کلینیک زیبایی چه کارهایی انجام می شود؟ این ها معمولا سوالاتی است که افراد بسیار به دنبال پاسخ آن هستند. شاید همه ما بر این باور باشیم که از همه خدمات زیبایی کلینیک ها با خبر هستیم در صورتی که هنوز برخی از مهم ترین اقدامات وجود دارد که افراد از آن بی خبر بوده و به آن بی توجه بوده اند. به همین منظور در این مقاله با کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان همراه شوید تا اطلاعات جامع و کاملی کسب کنید. بعد از آن شما هم می توانید برای درمان مشکلات خود از بهترین اقدامات بهره مند شده و پاسخ مناسبی به نیاز خود بدهید. 

خدمات کلینیک زیبایی

خدمات کلینیک زیبایی 

همه روزه افراد بسیار زیادی برای رفع مشکلات خود به کلینیک های زیبایی و درمانی مراجعه می کنند. در این میان برخی از مراجعه کنندگان به دنبال رفع مشکل پیش آمده هستند و عده ای دیگر ترجیح می دهند یک عملکرد زیبایی انجام دهند. عمدتا همه این اهداف به منظور جوانسازی، شادابی، نشاط، زیبایی و ... توسط متقاضیان انتخاب می شود. امروزه اما با پیشرفت این صنعت، حوزه های دیگری وارد عمل شدند که مورد استقبال و توجه افراد قرار گرفتند. برای مثال رشد این حوزه در زمینه های کاشت مو، لیزر موهای زائد بدن، تزریق ژل و بوتاکس، تناسب اندام و ... سبب شد تا روزانه افراد بیشتری به این مراکز جذب شده و از خدمات کلینیک زیبایی بهره مند شوند. 

کارهایی که در کلینیک زیبایی انجام می شود

برای آن که بدانید خدمات کلینیک زیبایی بر چه اساس است لازم است با حوزه های مختلفی که در این مجموعه ها به فعالیت خود ادامه می دهند بیشتر آشنا شوید. هر گروه شامل اقداماتی است که زیر گروه های مختلف را تشکیل می دهد و هر زیر گروه بر اساس متد روز دنیا با پیشرفت های متفاوت و حاضر با شرایط بروزرسانی شده ای انجام می شود. اما اگر بخواهیم برایتان از عمده فعالیت های یک کلینیک زیبایی و درمانی سخن بگوییم باید به مواردی که در ذیل به آن اشاره شده است توجه کنیم. همچون؛

کارهایی که در کلینیک زیبایی انجام می شود

جوانسازی پوست 

عمدتا بیشتر افرادی که به مراکز درمانی و زیبایی مراجعه می کنند به دنبال جوانسازی پوست خود هستند. امروزه خدمات کلینیک زیبایی در حوزه درمان مشکلات پوستی و جلوگیری از پیری زود رس بسیار پیشرفت کرده است. شاید بتوان گفت هر مشکل با چند عملکرد قابل درمان است. پس شما باید برای درمان مشکل خود و یا بهره مندی از یک مزیت زیبایی تحقیقات لازم را انجام داده تا بهترین راه حل را برای پاسخ به مسئله خود بدست آورید. به طور کلی و جامع مهم ترین روش های جوانسازی پوست که با مزایای زیاد دیگری برای مراجعه کنندگان قابل انجام است به شرح ذیل می باشد. همچون؛ 

هایفوتراپی

یک روش غیر تهاجمی که با استفاده از امواج فراصوت به لایه های مورد نظر بدن فرد تابیده می شود و با استفاده از این کار سبب افزایش کلاژن سازی و رفع مشکلات پوستی نظیر؛ درمان چین و چروک های پوست، رفع زخم، آکنه و جای آن، رفع پیری زودرس و ... می شود.

تزریق ژل و بوتاکس

برای آن که خطوط نا هماهنگ چهره خود را از بین ببرید و صورتی صاف و بدون چاله های فراوان داشته باشید به یقین تزریق ژل و بوتاکس بهترین پاسخ برای شماست. زیرا که فیلر های حاضر در بازار دارای رده بندی های متفاوت با برند های مختلف هستند که می توانند درمان شما را با توجه به مزایایی که دارند به نحو احسنت انجام داده و سبب رضایت خاطر برای شما شوند. 

میکرودرم ابریژن

اگر قرار است لایه برداری پوست انجام شود و سلول های مرده شما به خوبی پاکسازی شوند این روش می تواند گزینه مناسبی از خدمات کلینیک زیبایی می باشد. علاوه بر آن که با استفاده از این روش ناهماهنگی رنگدانه های پوستی، رفع خطوط چهره،  بهبوده لکه های پوستی، رفع جای آکنه و جوش نیز به خوبی قابل درمان خواهد بود.

میکرونیدلینگ

با انجام زخم های بسیار ریز سعی در تحریک پوست داشته و گاها از آن طریق مواد معدنی، سرم ها و مواد مغذی به پوست وارد و سپس پاکسازی انجام می شود. به طور کلی این روش در درمان لکه های پوستی، جوانسازی پوست و ... موثر است. 

لیزر درمانی

برای تحریک سلول های پوست با استفاده از لیزر وارد عمل شده و در درمان مشکلات پوستی موثر واقع شده اند. زیرا که امواج متفاوت لیزر می تواند در کاهش التهاب ها، افزایش جریان خون، بازسازی سلول های آسیب دیده و ... می تواند به خوبی عمل کند. 

مزوتراپی

یکی دیگر از خدمات کلینیک زیبایی مزوتراپی است. اگر قرار باشد با تزریق ویتامین ها، داروها، آنزیم ها و ... در سدد درمان مشکلات پوستی بر بیایید بهترین روش برای شما مزوتراپی است. زیرا که این روش سبب جوانسازی پوست شده و در کلاژن سازی و تولید الاستین نیز نقش به سزایی خواهد داشت. 

پی آر پی 

برای ترمیم بافت آسیب دیده پوست و ایجاد جوانسازی آن می توان از پلاسما درمانی یا همان پی آر پی استفاده نمود.  در این روش با توجه به پلاکت های خود فرد که به محل مورد نظر مجدد تزریق می شود در ساخت کلاژن اثر بسیاری خواهد داشت. 

کربوکسی تراپی 

در این عملکرد درمانی با انتقال گاز کربن دی اکسید به محل مورد نظر سبب خونرسانی، تغذیه سلول های آسیب دیده زیر پوست، جوانسازی و ... می شوند. این روش نیز با توجه به نتایج معتبری که برای مراجعه کنندگان داشته است مورد توجه متقاضیان بسیاری قرار گرفته است. 

آر اف فرکشنال 

در این روش ابتدا با سوزن های بسیار کوچکی حفره هایی بر روی پوست فرد باز می کنند و پس از آن از همان قسمت امواج رادیو فرکانسی را به زیر پوست فرد وارد کرده و سبب درمان مشکل و جوانسازی آن می شوند. این اتفاق از دیگر خدمات کلینیک زیبایی می باشد. 

لیفت صورت

از خدمات موثر در مراکز درمانی که توسط افراد بسیاری مورد توجه قرار گرفته است می توان به لیفت صورت اشاره کرد. این اقدام زیبایی با توجه به افزایش سن در میان میانسالان بیشترین استقبال و توجه را داشته است. 

خدمات تراپی های مو کلینیک زیبایی

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی که علاوه بر جوانسازی پوست بسیار مورد توجه قرار گرفته است تراپی های مو می باشد. امروزه افراد به دلیل شرایط متفاوت با ریزش مو، کم پشت شدن آن و ... مواجه هستند. به همین دلیل اقدامات بسیاری همچون؛ کاشت مو به روش های متفاوت، پی آر پی، آر اف و ... نیز در این حوزه در این مراکز در حال انجام می باشد. 

لیزر موهای زائد بدن 

با رشد صنعت زیبایی عملکرد مهمی که به افراد کمک کرد تا یک قدم بزرگ برای آرامش خود بردارند و احساس رضایت کامل از بدن خود داشته باشند، انجام لیزر موهای زائد بود. امروزه لیزر در مراکز زیبایی و درمانی برای تمام بدن قابل انجام است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. 

خدمات تراپی های مو کلینیک زیبایی

ویژگی های مناسب کلینیک خدمات زیبایی

اکنون اطلاعات تقریبا کاملی از خدمات کلینیک زیبایی کسب کرده اید اما وقت آن است تا با ویژگی های ضروری که باید یک کلینیک داشته باشد آشنا شوید تا بتوانید برای انجام خدمات مورد نظر به آن مراجعه کنید. این موارد عبارتند از: 

  • بهره مندی از جدیدترین دستگاه ها 
  • در اختیار داشتن کادری متعهد و آموزش دیده 
  • دارای جدیدترین متد های روز دنیا در هر حوزه زیبایی و درمانی 
  • ارائه خدمات کلینیک زیبایی با بهترین قیمت و کیفیت 
  • بهره مندی از خدمات مشاوره و ارتباط آسان با مراجعه کنندگان 
  • داشتن نظم و اهمیت به مشتری

خدمات کلینیک زیبایی دکتر شاهین کریمیان 

در این مقاله سعی شد به معرفی کامل خدمات کلینیک زیبایی پرداخته شود. اکنون شما می دانید که در معتبرترین مراکز چه اقداماتی برای مراجعه کنندگان قابل ارائه و انجام است. کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان نیز مفتخر است تمام خدمات گفته شده را به نحو احسن برای مراجعه کنندگان محترم و متقاضیان زیبایی با رعایت تمام ویژگی های گفته شده به خوبی ارائه داده و سبب رضایت خاطر کامل آن ها شود. از یاد نبرید که در این مجموعه می توانید از خدمات دیگر زیبایی و درمانی همچون؛ جراحی زیبایی گوش، بینی، پلک، شکم، سینه و ... نیز بهره مند شوید. 

     
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX