کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

خدمات زیبایی

 • تزریق چربی
  تزریق چربی
  تزریق چربی زیبایی و جوانسازی صورت، یکی از
  ادامه مطلب
 • کاشت ابرو
  کاشت ابرو
  کاشت ابرو | تصاویر و فیلم عمل کاشت و پیوند
  ادامه مطلب
 • بوتاکس
  بوتاکس
  الان وقتشه که چروکهای پوست پیشانی، خط اخم،
  ادامه مطلب
 • کاشت مو
  کاشت مو
  کاشت مو با جدیدترین تکنیک ها و دارای بهتری
  ادامه مطلب
 • تزریق ژل
  تزریق ژل
  اگر به زیبایی اهمیت میدهید خدمات تزریق ژل
  ادامه مطلب

خدمات زیبایی | بهترین کلینیک خدمات زیبایی پوست و صورت تهران
خدمات زیبایی | انواع خدمات زیبایی و درمانی پوست، مو و صورت از جمله کاشت مو و ابرو، تزریق ژل و چربی و بوتاکس در بهترین مرکز کلینیک زیبایی تهران

بهترین خدمات زیبایی در کلینیک

انسان همواره برای زیبا بودن و داشتن چهره ای جوان و شفاف تلاش می کنند. با رشد علم پزشکی و به وجود آمدن روش های مدرن و با عوارض کم، دست یافتن به چهره ای جوان و جذاب دیگر دور از دسترس نیست.
با گسترش خدمات زیبایی و روش های زیباسازی افراد بسیار اقدام به استفاده از این خدمات زیبایی می کنند.انواع خدمات زیبایی در کلینیک زیبایی ما نیز توسط بهترین جراحان پلاستیک و جراحی زیبایی که در این امر متخصص هستند انجام می شود. انواع این خدمات به صورت خلاص در زیر معرفی شده اند:

لیزر موهای زائد

رشد مداوم و سریع موهای زائد و دشواری کنترل مداوم آن ها همواره برای افراد مشکل ساز بوده است.از این رو لیزر مو های زائد از خدمات زیبایی پرطرفدار بین افراد است.لیزر موهای زائد جزو بدون عوارض ترین خدمات زیبایی شمار می آید.

بوتاکس

با افزایش سن به دلیل کاهش کلاژن سازی در پوست چین و چروک هایی در پوست پدید می آید. از بین بردن این چین و چروک ها در پیشانی و اطراف چشم با تزریق بوتاکس امکان پذیر است.تزریق بوتاکس که برای جوانسازی پوست استفاده می شود عوارضی به دنبال ندارد و این تزریق در دروره های چند ماهه تکرار می شود.

خدمات زیبایی در بهترین کلینیک زیبایی

خدمات زیبایی در بهترین کلینیک زیبایی

تزریق ژل

در برخی اوقات به دلیل عمیق شدن چین و چروک در پزشک توصیه می کند که تزریق چربی برای اثر گذاری بهتر انجام شود.تزریق ژل با بی حسی موضعی انجام می شود.در صورت استفاده از ژل نامرغوب امکان عفونت و جابجایی ژل وجود دارد.از این رو توصیه می شود این خدمت زیبایی در کلینیک های معتبر و با مواد مرغوب انجام شود.

کاشت ابرو

کاشت ابرو به دلیل کم بودن تراکم ابرو ها در افراد انجام می شود.کاشت ابرو بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود. این خدمت زیبایی باید در کلینیک های و توسط متخصصین پوست انجام شود تا نتیایج خوب و قابل قبولی داشته باشد.

کاشت مو

کاشت مو که امروزه با روش های مختلف و بدون جراحی انجام می شود بسیار از آقایان تمایل به انجام این نوع خدمات زیبایی دارند.روش های جدی کاشت مو بدون جراحی و بیهوشی و درد و بدون عوارض جانبی انجام می شود.انواع روش های جدید کاشت مو با بهترین تراکم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی انجام می شود.

تزریق چربی

تزریف چربی به منظور جوانسازی پوست انجام می شود و این روش به دل نداشتن درد بسیار محبوب است.در این روش چربی ها از نقاط دیگر بدن استخراج می شوند و به نقاط مورد نظر تزریق می شوند.این خدمت زیبایی توسط بهترین متخصصان انجام می شود.

6LfIffAaAAAAAKRImb4a_WyniizR7KFIPjzhQrMX