امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 /از 5 (از 701 رای)

جراحی های زیبایی در دنیای امروز

جراحی های زیبایی همواره جزو رایج ترین جراحی ها و البته حساس و مهم است. جراحی های زیبایی به دلیل اهمیتی که در ظاهر فرد ایجاد می کند دارند باید توسط جراحان پلاستیک و جراحان زیبایی حرفه ای و با سابقه انجام شود.
امروزه با رشد علوم پزشکی و روش های جدید جراحی زیبایی پزشکان جراحی زیبایی و پلاستیک می توانند جراحی ها را با کمترین عوارض و بهترین نتیجه انجام دهند. از این رو جراحی های زیبایی امروزه بسیار پر طرفدار شده اند.
در کلینیک زیبایی ما انواع خدمات جراحی زیبایی بینی توسط بهترین پزشکان جراحی پلاستیک انجام می شود که در ادامه به صورت خلاصه ذکر کرده ایم :

• جراحی زیبایی بینی

جراحی رینوپلاستی یک از پر طرفدار ترین جراحی ها میان افراد جامعه است. جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود. همچنین هزینه و قیمت رینوپلاستی با توجه به مهارت و تجربه پزشک جراح و امکانات بیمارستان متفاوت است. دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی بسیار کوتاه است اما باید مراقبت هایی پس از این عمل انجام شود که در صورت آسیب بینی پزشک مجبور به انجام جراحی مجدد بینی یا ریویژن می گردد.

• جراحی زیبایی چانه

شکل، فرم، اندازه و جلو یا عقب بودن چانه در زیبایی فرد بسیار تاثیر گذار است. در جراحی زیبایی چانه پزشک جراح چانه را در صورت لزوم با جراحی به جلو یا عقب جابجا می کند. هزینه جراحی بینی نیز شامل هزینه پزشک و هزینه های مربوط به بیمارستان می گردد. جراحی چانه عقب یا چانه جلو در حال حاضر بسیار رایج شده است.

• جراحی زیبایی گونه

با افزایش سن و همچنین در برخی از افراد جوان به دلیل کوچک بودن گونه اقدام به گونه گذاری یا جراحی گونه می کنند.گونه گذاری باعث جوان تر شدن ظاهر صورت و ایجاد تغییر در فرد می شود.انواع جراحی زیبایی گونه شامل تزریق چربی و ژل ، پروتز گونه و جراحی استخوان گونه را شامل می شود.

• جراحی پلاستیک گوش

در برخی افراد به دلایل مخلفی ژنتیکی ممکن است ظاهر گوش با شکل صورت همخوانی نداشته باشد یا به دلیل عدم رضایت فرد از ظاهر گوش اقدام به جراحی پلاستیک گوش بکند. جراحی زیبایی گوش به صورت سرپایی و اغلب با بی حسی موضعی انجام می شود.

• جراحی زیبایی شکم

این نوع از جراحی در افرادی که چربی در اطراف شکم به مقدار زیادی وجود دارد انجام می شود.این نوع از جراحی زیبایی به دلیل نتایج بسیار سریع و راحتی که برای لاغری دارد بسیار مورد اقبال واقع شده است.همچنین جراحی پلاستیک شکم یا ابدومینوپلاستی عوارض بسیار کم و دوره نقاهت کوتاه دارد.

• جراحی پلاستیک سینه

جراحی پلاستیک سینه به منظور کاهش یا افرایش حجم سینه انجام می شود.جراحی زیبایی سینه که به منظور کاهش حجم سینه انجام می شود با کاهش و خارج کردن چربی ها صورت می گیرد.همچنین جراحی پلاستیک سینه به منظور افزایش حجم نیز انجام می شود که این عمل با تزریق پروتز یا ژل سیلیکون به سینه انجام می شود.

• جراحی زیبایی پلک

با افزایش سن برخی از افراد به دلیل کاهش کلاژن های پوست دچار افتادگی می شوند. جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی با برداشتن بخشی از پوست انجام می شود که این نوع از جراحی پلاستیک در افرادی که از سنین جوانی عبور کرده اند بسیار رایج است.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید